Každý rok pořádám jarní a podzimní vyjížďky v Moravském Krumlově. Vždy poslední víkend v dubnu a poslední víkend v září. Časy a místo jsou už skoro tradičně stejné. Srážíme se na nádvoří zámku a časově to většinou bývá od 11. 30 - 12. 30h. no a potom je vyjížďka vždy, s návratem na základnu. Občerstvení máme zajištěno a taktéž i počasí. Na tuto motorkářskou akci se začíná scházet čím dál víc lidí, i z řad nemotorkářů. Místní i přespolní.

Ale abych nezapomněl, na kamarády, kteří mi vypomáhají jako blokaři. Hlavní aktér je Jiří, říkáme mu Dlouhý Kuba, Viťan, Pavel. No a potom se vždy najdou kamarádi z řad zůčastněných. Bez jejich pomoci, by se to dalo těžko zvládat.

Historie, historie,,,, co je historie,,,?! 

Všichni jsme nějak začínali, někdo na starém stadionu, někdo na pincku, mladší začínali na babetkách. Já začínal právě na tom kozím dechu. Stadion S 11. Následovaly motorky co měl můj otec, potom jsem si koupil už svoji, první dvě a půlku čízu. No a následovaly další stroje a bylo jich dost. Po nějakém čase jsem začal pokukovat po čtyřech kolech a motorky jsem odstavil. No vlastně jako asi většina těch starších.

Jinak co do historie? Začalo to tak, že jsem si koupil  po letech zase motorku, potom jsem se jen tak projížděl a potkával stejně postižené a tím to všechno začalo.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.